piatok 3. marca 2017

Beauty Box - projekt časopisu Health & Beauty

Aj keď určite veľkej väčšine z Vás, ktoré tento článok čítate netreba pojem Beauty Box bližšie vysvetľovať ,napriek tomu spomeniem, že je to taká tá krabička krásy ,ktorú si zakúpime a jej obsah sa väčšinou dozvieme až doma po otvorení. Takže je to tak trochu aj "mačka vo vreci" ;). V niektorých väčších krajinách je týchto Beauty boxov na výber oveľa viac ako u nás a aj ich obsah zvykne byť na vyššej úrovni. Pomaličky sa ale tento trend dostal aj k nám a už aj my na Slovensku či v Česku sa tak k takejto krabičke vieme bez problémov dostať. Problém je len v tom ,či nás po otvorení ich obsah poteší.  Dnes Vám napíšem o jednom takom Beauty Boxe ,ktorého obsah nám vždy dopredu poodhalia. Je to projekt časopisu Health & Beauty  a hneď na začiatok Vám môžem povedať ,že mne sa veľmi páči. Píšem Vám o ich MINI Beauty Boxe ,táto MINI verzia bola ale údajne len jednorazovým projektom, takže sa pravdepodobne ďalšej takejto menšej verzie tak skoro nedočkáme, čo je ale určite veľká škoda. Napriek tomu stále pre nás 4 krát do roka pripravujú (veľký) Beauty box ,v ktorom nájdeme plné balenia naozaj zaujímavých produktov.  

  
 V MINI verzií som si našla 34 vzoriek/testerov. S toho 7 testerov parfumovVeľa vlasovej i pleťovej kozmetiky. Škoda, že z dekoratívky bol iba jeden make-up. Našla som si tam aj EOS balzam na pery, pilník na nechty, zubnú pastu a dokonca na vyskúšanie tam boli aj dva čaje. Aby som nezabudla, boli tam aj dve poukazy, jeden na úpravu obočia a druhy na Fitness. Plus letáčik, kde sú všetky produkty a vzorky rozpísané.       Určite Vám tu ale všetky tie produkty/vzorky nebudem predstavovať, ešte som ani jednu nevyskúšala ale ak by Vás to zaujímalo ,TU nájdete čo všetko do ňho schovali. Dole sa nachádza aj objednávací formulár, takže predpokladám, že ešte stále je táto MINI verzia k dosahu. Baví ma, že v ňom sú vzorky naozaj zaujímavých značiek a nie len tie bežne dostupné. To čo ma naopak zamrzelo, bolo to že väčšina (ak nie všetky) vzorky pleťovej kozmetiky sú určené pre starnúcu pleť.


                                           To čo Vás bude asi zaujímať najviac, je jeho cena. Stojí 549Kč (čiže cca 20€). Cena v € ,nás ale bohužiaľ nemusí zaujímať. Pretože tento Beauty box je zatiaľ dostupný iba pre České "kozmetikomaniačky". Teda ak pekne poprosíte je šanca že Vám ho zašlú aj na Slovensko, ale s poštovným 15€ ,čo sa už  tak celkom neoplatí. Pre Vás čo ste s CZ ešte dodám info, že zaplatiť ho je možné iba bankovým prevodom, čiže neposielajú na dobierku. Ak by Vás zaujímala plná verzia Beauty Boxu, ktorá len nedávno vyšla, tak tú si môžete pozrieť aj objednať na webe Health&Beauty. Stojí 1690Kč :)  

Ja by som teda takúto krabičku krásy určite prijala aj na Slovensku <3 Ak by Vás niektoré vzorky zaujímali a chceli by ste vedieť ako som s nimi bola spokojná určite mi to napíšte do komentára a ja ich pre Vás rada vyskúšam.

Ako sa pozdáva tento Beauty Box Vám ? :)

                                                                                                                                                  

6 komentárov:

 1. Už jsem na tento box narazila a i když nevypadá zle, cena je docela šílená... Když to porovnám s glossyboxem nebo birchboxem, který za 10 euro nabídne vždycky alespoň jeden výrobek v plné velikosti a zbytek sice v menších tubách, ale rozhodně na víc použití než tyhle pidi vzorečky. Nicméně pokud člověk rád zkouší hodně nových věcí najednou, proč ne, ale ta cena je strašně přemrštená :/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak áno ,tá cena by mohla byť o čosi nižšia, kedže predsa len sú to (prevažne) vzorky

   Odstrániť
 2. Tenhle box mě teda vůbec nezaujal a už vůbec ne za tu cenu
  HAUTE BASICS

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Podobné boxíky mám ráda, ale tento mě moc nezaujal.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nezaujala Ťa ani jeho plná verzia?... ja mám vzorky celkom rada , ale teda nie také s obsahom 1ml, z tých sa teda určite nedá vytvoriť názor na produkt.

   Odstrániť