nedeľa 29. januára 2017

Voňavé sprcháče od Palmolive


V tomto článku alebo recenzií ak chcete ,by som sa s Vami chcela podeliť o svojich troch obľúbencov z pomerne novej kolekcie sprcháčov od Palmolive. Určite ste ich už niekde zahliadli, svoj prvý som si kúpila už niekedy v lete minulého roku, tak to predsa len až také novinky nie sú 
Z rady GOURMET sa okrem čokoládového a jahodového ,ktoré vidíte na mojej fotografii u nás dá kúpiť aj broskyňový "Peach Delight" a vanilkový "Vanilla Pleasure". Čo ste možno netušili je ,že v niektorých štátoch majú z rady GOURMET aj mentolový "Mint Shake" a kokosový "Coconut Joy" ,tieto som u nás ale bohužiaľ nikde nevidela :/ 
 Na GOURMET rade ma baví aj ten zamatový/matný obal, ktorý sa super drží aj mokrými rukami v sprche. 
Z rady AROMA SENSATIONS mám na foto svojho obľúbenca, ktorý by mal obsahovať výťažky z mŕtveho mora a je peelingový ,čiže obsahuje jemné "zrniečka". 


Sprcháče od Palmolive používam už snáď celú večnosť a dávnejšie som mala veľmi rada jeden s medovou vôňou, ktorý myslím že sa ešte stále vyrába. Má ale o dosť inú konzistenciu ako tieto. Ich sprcháče sa väčšinou rozdeľujú na sprchové gély, sprchové mlieka a rada GOURMET sa označuje ako "sprchové maslo". Neviem či by som jeho konzistenciu prirovnala k maslu ,je proste taký hustejší, krémovejší a pení tak akurát. Mám rada sprcháče, ktorých vôňu na tele cítim aj po sprche a tieto to spĺňaju.
Samozrejme sprchové gély vkuse striedam ale nie každá značka mi vyhovuje. Stretla som sa aj s názorom ,že niektorých po Palmolive sprcháčoch svrbí pokožka, ja našťastie nemám takýto problém, pravdepodobne to závisí aj od citlivosti našej pokožky. 
Celkovo ma smer ktorým sa teraz Palmolive vybralo baví. Od tvaru obalov ,cez vône až po tie "maslové" konzistencie. A myslím si ,že sa aj do budúcna máme na čo tešiť :)  

Aká vôňa by najviac potešila Vás ?

                                                                                                                   
                                                        10 komentárov:

 1. Chocolate Passion a Strawberry Touch vypadají parádně. :) určitě je vyzkouším.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. A ak by si si mohla vybrať úplne ľubovoľnú vôňu sprchového gélu aká by to bola ? :)

   Odstrániť
 2. Od Palmolive jsem milovala to mandlové mýdlo! :) Zmiňovaná konzistence mě docela zajímá, možná vyzkouším (ale mám sprcháčů vždy do zásoby :D - momentálně na zimu mám od L 'Occitane s bambuckým máslem), ale mám ráda přírodní vůně.. čokoládové mi vždy voní krásně v obchodě a pak se na těle tak divně rozleží...:/

  www.lifestylebirdie.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jelikož miluji jahody, tak by mě nejvíce potěšil sprchový gel Strawberry touch, ale moc by mě zajímala ta vůně čokolády, ta musí být :)
  Inspiration by Linda

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite ich niekedy v drogerke ovoňaj a sama posúdiš či sa ti páčia :)

   Odstrániť
 4. Očuchávala jsem v drogérii, a voní přímo božsky. K nakousnutí :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. HEHE , doslova "k nakousnutí" ..nie zo srandy je vzadu na obale preškrtnutý nôž a vidlička - značka NEJESŤ ! :D :D

   Odstrániť
 5. Odpovede
  1. Mňa láka aj vanilkový ..ale mamka je odporca vanilkovej vône ,to by asi aspoň hodinu po mne nevošla do kúpeľne ;D

   Odstrániť
 6. Ja mám najradšej ich sprchové mlieka, hlavne ten s vôňou Orchidea. Mňa tiež pokožka nikdy po sprchových produktoch Palmolive nesvrbela, mám ich veľmi rada lebo po nich necítim tak suchú pokožku než po iných bežných sprchových prípravkoch.
  Bianka

  OdpovedaťOdstrániť