sobota 12. novembra 2016

Darček pre kamošku od Mary Kay

Mary Kay hľadá hviezdu večierka! ...takto znel názov súťaže na webe kamzakrasou.sk .Súťaž spočíva v napísaní blogu na tému : Vianočný darček pre moju najlepšiu kamarátku (samozrejme od Mary Kay) 
Po dlhšom uvažovaní som sa rozhodla že svojej najlepšej kamarátke by som k Vianociam najradšej darovala : Skinvigorate čistiacu kefku od Mary Kay. 


Mám podobnú kefku aj keď od inej značky a som veľmi spokojná .Keď že Mary Kay je veľmi kvalitná kozmetická značka myslím si že táto kefka od nich určite stojí za to.Kefku by som kamoške darovala hlavne preto aby si aj ona mohla vyskúšať pocit dokonale čistej hladkej pleti bez zanesených pôrov. Je to veľmi efektívny aj rýchlejší spôsob čistenia a vďaka kefke sa aktívne látky z obľúbeného čistiaceho prípravku môžu lepšie dostať do pleti. Verím ,že kamoška by bola spokojná ;) Osobne si myslím že takéto pravidelne čistenie kefkou nie je vhodné pre citlivú ani príliš suchú pleť asi by ju zbytočne rozdráždila. A samozrejme ani na zapálené akné by som ju neodporúčala ,mohli by sme si rozniesť zápal. Ale pre majiteľky normálnej ,zmiešanej ,mastnej je to TOP pomocník! Vynahradí nám aj peeling pleti ,ktorý je tiež dôležitý ;) 
A pre tie ktoré kefka Skinvigorate zaujala ..TU si o nej môžete prečítať viac a kúpiť si ju .. :) 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára