streda 5. októbra 2016

Telový olej 100% Bio - Kneipp

..opäť sa Vám ozývam takto na večer ;) s nohami pod paplónikom ..Už k tomu chýba len horúca čokoláda ..mmhm 
Ahojte  ..Dnes Vám budem písať o niečom voňavom. Nebudem Vás naťahovať, budem písať o telovom oleji. Ešte pred pár rokmi by ma ani nenapadlo ,že ja sa budem mazať niečím mastným .Niekedy som nezniesla ani len krém na ruky. No rokmi sa to našťastie zmenilo a ja som dala šancu dokonca aj "mastnému" oleju ;) Píšem Vám o olejčeku od značky KNEIPP ,konkrétne o 100% BIO oleji. Ja nie som síce žiadnym zástancom BIO kozmetiky ani výrobkov všeobecne .Nakupujem a používam výrobky podľa toho čo sa mi páči ,čo mi sadne. Ale je to taký lepši, iný pocit "mazať" na seba výrobok bez chémie. 
O tomto olejčeku sa píše že je na jazvy, strie a suchú pokožku 
Osvedčený domáci prostriedok na dodatočnú starostlivosť o strie a napnutú pokožku. Vzácne oleje vylepšujú celkovú kondíciu pokožky a bohato zásobujú suchú pokožku výživnými látkami. 
Obsahuje:  
 • Grape­fruitový olej povzbudzuje látkovú výmenu v pokožke, podporuje prirodzenú regeneráciu a obnovu pokožky. 
 • Olej z rastliny Carthamus a biologicky šetrne pripravovaný olivový olej obsahujú bohaté množstvá nenasýtených mastných kyselín. 
 • Chránia pokožku pred stratou vlhkosti a zásobujú ju zá­kladnými výživnými látkami, ktoré jej prepožičiavajú hodvábnu hebkosť. 
 • So 100% prírodnými olejmi.
 • Zlepšuje elasticitu pokožky. 
 • Napína a vyhladzuje pokožku. 
 • Stará sa o dlhodobý pocit jemnej a vláčnej pokožky.
 • Rýchlo sa vstrebáva 
Ako som už na začiatku naznačila ,vonia nádherne. Teda ,každý máme radi niečo iné ale mne tá vôňa sadla.Sice som čakala úplne inú vôňu ,milo ma prekvapil. Vonia po citrusoch ,konkrétne to pravdepodobne bude ten grapefruitový olej ktorý obsahuje. Používala som ho najmä po kúpeli ,niekedy len tak počas dňa ,hlavne v lete na nohy a občas som trochu kvapla aj do vane. Konzistencia je samozrejme taká mastnejšia olejovitá ale napriek tomu sa rýchlo vstrebe a pokožka ostane vláčna a na chvíľku aj voňavá. 
Píše sa že by sa mal spotrebovať do 3. mesiacov od otvorenia .Čo sa mi nepodarilo aj keď som sa snažila ;) .Mám ho už trochu dlhšie ako 3 mesiace. No stále rovno vonia aj vyzerá, preto ho používam aj naďalej. Je to prvý výrobok tejto značky ktorý som vyskúšala ,no už sa začínam obzerať po ďalších. 
Tento produkt vo veľkej miere splnil to čo na obale sľubujeJediné čo vám nemôžem zaručiť je vyhladenie strií. Mám príliš slabú vôľu na to aby som si ním strie pravidelne mazala .Niektoré výsledky si vyžadujú čas a najmä pravidelnosť. 
V celku ho všetkým ktorý majú radi telové oleje môžem odporučiť .Pekne vonia ,nezanecháva dlho pocit mastnoty a ešte aj plní funkcie telového oleja. 

Širokú ponuku Kneipp kozmetika ponúka napríklad eshop Vivantis.sk

1 komentár:

 1. Ich oleje túžim vyskúšať. Mám od nich zatiaľ jedine levanduľovú soľ do kúpeľa a vonia krásne, presne takto si predstavujem vôňu levandule.
  Bianka

  OdpovedaťOdstrániť