utorok 18. októbra 2016

Garnier Pure 3v1

Ahojte...dnes si čo to napíšeme o značke ktorá nebude asi pre nikoho neznáma. Siaháme po nej skoro celý život, od Slečien až po Dámy  ;)
GARNIER - vyskúšala som jej pleťovú ,vlasovú aj telovú starostlivosť a pravidelne siaham aj po jej deodorantoch.No dnes chcem písať o starostlivosti proti nedokonalostiam ,konkrétne o Garnier Pure 3v1. Síce som tento krát bola vybraná ako jedna s 500 testeriek ,tento produkt pre mňa nie je žiadnou novinkou. Používala som ho už od začiatku puberty ,keď sa mi na tvári vyhodili prvé škaredé vyrážky. Ktoré sa síce (v miernejšej forme) so mnou ťahajú do dnes. 
Fajn je na ňom hlavne to že jeden produkt vieme použiť tromi spôsobmi :                                                                                                                                                          
-1.Čistiaci gél, obohatený o zinok, známy svojou schopnosťou redukovať tvorbu mazu, a výťažok zo Smithsonitu, intenzívne čistí a odstraňuje nedokonalosti. -2. Peeling s pemzou: na odstránenie odumretých buniek a uvoľnenie pórov. -3. Maska s kaolínom: zmatňuje 
Používať ho ako čistiaci gél mi vyhovuje asi najviac.Pravidelne 1-2 krát do dňa som si ním vyčistila tvár. Chvíľu mi trvalo kým som sa s ním naučila pracovať. Treba si dať pozor aby sme ho poriadne umyli. Veľa krát mi ostal v obočí, hore na čele v časti kde začínajú vlasy alebo aj v záhyboch pri nose...pravdepodobne kvôli jeho hustejšej konzistencií. Zbožňujem pocit tej sviežej pleti po umytí , čo je spôsobené možno aj mentolom, ktorý obsahuje a ktorý sa aj výrazne podieľa na vôni toho produktu. Používam ho aj ako peeling ,no iba na T-nu ,kde nemám vyrážky ale zato kopec čiernych bodiek, ktoré síce úplne odstrániť nedokáže ale trochu ich zredukuje. Peeling si robím maximálne 1-2 krát do týždňa a tak keď skončím s "krúžkovaním" T-zóny nanesiem ho aj na zvyšné časti tváre a nechám pôsobiť ako masku.Na obale sa píše 3 minúty ,neodporúčam veľmi prekračovať túto dobu.Maska pekne pleť zmatní aj stiahne póry. 
Nesprávnym používaním som si ním pred cca siedmymi rokmi dosť presušila a rozdráždila tvár. No napriek tomu ho na mladú ,mastnú (nie citlivú) pleť môžem odporučiť. Za jediné jeho mínus považujem asi zmývateľnosť. Ja ho preto zmývam kozmetickou hubkou a je to oveľa rýchlejšie aj precíznejšie. Jeho cena sa pohybuje medzi 3-4€ za 150ml ,takže pre mladých nezárobkovočinných celkom prijateľná 
 Je účinný ,ale treba ho používať len podľa pokynov na obale! Nepeelingovať miesta kde máte zapálené akné ,peeling na také miesta nepatrí ,hlavne nie ten mechanický (so zrniečkami)Ak by sa vám zdalo že vám tvár veľmi vysuší ,treba si dať pauzu alebo ho aspoň nepoužívať tak často. A takisto vždy po ňom treba použiť aj pleťovú vodu a krém ktorý vám vyhovuje. Inak by ste mohli mať pocit stiahnutej pleti a riziko presušenia by sa zvyšovalo. Krém je dôležitý ;) Vyskúšala som mnoho produktov z rady Garnie Pure a velmi spokojná som bola napríklad aj s PureActive-Čistiacím tonikom proti akné a so Samohrejivou pleťovou maskou. A plánujem vyskúšať aj Garnier Pure-Čistiaca starostlivosť proti akné s aktívnou zložkou z uhlia.
O značke aj jej produktoch si viac prečítate na  http://www.garnier.sk/ (Pre české ženy,slečny,dievčatá... je to www.garnier.cz ) .Ich kozmetiku kúpite skoro v každej kamennej drogérií, a napríklad aj v internetovej : http://www.notino.sk ( CZ :www.parfums.cz )... Ak nechcete aby Vám ušla nejaká ich novinka ,akcia či súťaž liknite si ich na facebooku https://www.facebook.com/Garnier.Slovakia/?fref=ts .

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára